Skip to main content

URETEK ģeopolimēru priekšrocības

Minimāli traucējumi – URETEK sistēmu gadījumā klienti var palikt savās mājās un viņu uzņēmējdarbība turpinās laikā, kad mēs veicam savus darbus. Tas ietaupa gan viņu laiku, gan naudu.

Ātrums – URETEK sistēmas ir ļoti efektīvas. Sagatavošanas darbiem, inžekcijai un materiālu izžūšanai nepieciešamas tikai dažas stundas – izmantojot citas metodes, tas ilgst vairākas dienas vai pat nedēļas.

Izturība – URETEK starptautiski patentētās tehnoloģijas ir vairāk nekā 30 gadu laikā sevi pierādījušas praksē visur Eiropā, Ziemeļ- un Dienvidamerikā, Austrālijā un Āzijā.

Universālums – URETEK sistēmas ļauj betona plāksnes precīzi izkārtot un nivelēt, vienkārši novietojot plāksni atpakaļ tur, kur tai jābūt, un to no jauna balstot.

Zem kontroles – URETEK sistēmas nav atkarīgas no hidraulikas cilintru spiediena. Balstāmo zonu robežas ir viegli nosakāmas un, pateicoties tam, plāksnes saplaisāšanas vai salūšanas iespēja ir mazāka.
Jauda – ar URETEK tehnoloģijām ir iespējams panākt ļoti lielu celtspēju, līdz 40 tonnas uz kvadrātmetru (400 KPa).

Piemērotība arhitektūrai – Inžekcijai nepieciešamo atveru skaits ir mazs un tās ir nelielas, to var veikt caur grīdas segumu (vai paklāja malās) un virsmas segumiem (tai skaitā vinilu, keramiskajām flīzēm vai parketu), kuru noņemšana nebūtu praktiska.

Videi draudzīgs – URETEK produkti ir atzīti par neitrāliem attiecībā uz vidi. Piedevām nav nepieciešams veikt rakšanas darbus, tātad runa ir par videi draudzīgāku risinājumu, nekā tradicionālo balstu gadījumā.