Skip to main content

Infrastruktūra

URETEK risinājumi ir veiksmīgi izmantoti ļoti dažādos infrastruktūras pamatu remontdarbos visā pasaulē, tai skaitā dzelzceļu, lidostu, šoseju un ostu remontā. Mums ir plaša pieredze saistībā ar publiskā sektora projektiem. URETEK piedāvā būtiskas priekšrocības tādām infrastruktūrām, kuras uz darbu laiku nevar slēgt – šosejām, skrejceļiem, dzelzceļiem. URETEK ātrās un netraucējošās metodes ir šajā jomā pierādījušas sevi kā ideālu risinājumu.

Lidostas

Uretek darbu klāstā ietilpst arī skrejceļu, manevrēšanas ceļu, angāru grīdu un lidostas ēku stabilizēšana un nivelēšana no jauna.

Lasīt vēlLasīt vēl

Dzelzceļi

URETEK polimēru inžekcijas balsta un nivelē kustīgas un nosēdušās teritorijas ar cieto segumu, sliedes, platformas, vilcienu svarus un ēkas.

Lasīt vēlLasīt vēl

Šosejas

Uretek stabilizē, paceļ un no jauna nivelē nosēdušos un nestabilas ceļu virsmas un elastīgos segumus, darot to ātri, ekonomiski un klientu nekādā veidā netraucējot.

Lasīt vēlLasīt vēl

Speciālie infrastruktūras darbi

URETEK tehnoloģijas var izmantot nosēšanās radītu caurumu novēršanai, ūdens noplūdes apturēšanai, kā arī kanalizācijas aku un cauruļu stabilizēšanai.

Lasīt vēlLasīt vēl