Skip to main content

Nozares

URETEK inovatīvā ģeopolimēru tehnoloģija ir veiksmīgi izmantota ļoti dažādos balstīšanas darbos vairāk nekā 100 000 projektu ietvaros visā pasaulē. To vidū ir dzīvojamās mājas, komercēkas un sabiedriskās ēkas, skrejceļi, industriālo ēku grīdas plāksnes, ēkas ar kultūrvēsturisko vērtību, aktīvi izmantojamas šosejas un dzelzceļi, kā arī cita veida infrastruktūra.

URETEK starptautiskā pieredze nodrošina mūsu veikto grunts stabilizēšanas darbu un nosēdušos pamatu remontdarbu nemainīgi augsto kvalitāti. URETEK jau vairāk nekā 30 gadus izmanto savas ģeopolimēru tehnoloģijas dažādu ēku pacelšanai, stabilizēšanai un konstrukciju balstīšanai. Mūsu plašās zināšanas un pieredze būvju nosēšanās jomā kopā ar pareizajiem cilvēkiem un pareizajām iekārtām nodrošina darba rezultātus, kuriem Jūs varat uzticēties.

Esam veiksmīgi realizējuši ļoti sarežģītus projektus ar unikālām prasībām, tādēļ, ja Jūs neatrodat mūsu paveikto darbu vidū tādu, kas atbilstu Jūsu vajadzībām, sazinieties ar mums un mēs savienosim Jūs ar kādu no mūsu pieredzējušajiem inženiertehnoloģijas vadītājiem.

Infrastruktūra

URETEK risinājumi ir veiksmīgi izmantoti ļoti dažādos infrastruktūras pamatu remontdarbos visā pasaulē, tai skaitā dzelzceļu, lidostu, šoseju un ostu remontā.

Lasīt vēlLasīt vēl

Industriālās ēkas

Rūpnīcu un noliktavu grīdas, sienas un mašīnu pamatus var stabilizēt un nivelēt ātri, ekonomiski un klientus nekādā veidā netraucējot.

Lasīt vēlLasīt vēl

Komercēkas

Uretek specializācija ir ātra grunts uzlabošana un pamatplākšņu pacelšana, kuru gaitā uzņēmumi parasti var turpināt savu darbu un klientu apkalpošanu.

Lasīt vēlLasīt vēl

Sabiedriskās ēkas

Uretek darbu gaita ir ideāli piemērota sabiedriskajām ēkām, jo metodes izmantošanas ātrums un tas, ka netiek veikti rakšanas darbi, nozīmē, ka darbs ēkā nekādā veidā netiek traucēts.

Lasīt vēlLasīt vēl

Dzīvojamās ēkas

Uretek stabilizē dzīvojamās ēkas un nivelē tās no jauna, darot to ātri, taupīgi un nekādā veidā netraucējot iedzīvotājus. 

Lasīt vēlLasīt vēl

Vēsturiskas ēkas

Uretek ir veicis godalgotus darbus, kas saistīti ar ļoti vecu būvju – tiltu, baznīcu un cietokšņu stiprināšanu.

Lasīt vēlLasīt vēl