Skip to main content

Par uzņēmumu

Qingdao URETEK Engineering Co. Ltd tika dibināts 2014. gada augustā kā Uretek Worldwide īpašumā esošs meitas uzņēmums Ķīnā, ar mērķi labāk apkalpot savus līdzšinējos licenzētājus un gala patērētājus. Qingdao URETEK Engineering Co. Ltd ietilpst URETEK Worldwide, kas ir ģeotehniskajos inženierdarbos specializējušos darba ņēmēju tīkls, kas risina pamatu un infrastruktūras grunts problēmas renovācijas jomā. URETEK darba ņēmēji darbojas visā pasaulē, vairāk nekā 50 valstīs, un, izmantojot inovatīvo ģeopolimēru tehnoloģiju, ir veiksmīgi realizējuši vairāk nekā 100 000 projektus. Galvenie tirgus segmenti, kur tikusi izmantota URETEK ģeopolimēru tehnoloģija, ir dzīvojamās ēkas, komercēkas un sabiedriskās ēkas, nosēšanās skrejceļi, industriālo ēku grīdas plāksnes, ēkas ar kultūrvēsturisku vērtību, aktīvi izmantojamas šosejas un dzelzceļi, kā arī cita veida infrastruktūras.

Uzņēmuma vēsture

URETEK Worldwide Oy pirmsākumi meklējami Somijā, Tamperē. Šobrīd uzņēmumam ir licenzētu darba ņēmēju tīkls vairāk nekā 50 valstīs.

Lasīt vēlLasīt vēl

Ar ko mēs nodarbojamies

URETEK ir ģeotehniskajos inženierdarbos specializējušos darba ņēmēju tīkls, kas risina pamatu un infrastruktūras grunts problēmas renovācijas nozarē.

Lasīt vēlLasīt vēl

Vīzija un vērtības

Esam definējuši četras galvenās vērtības, kurām ir liela nozīme mūsu ilgtermiņa mērķu sasniegšanā.

Lasīt vēlLasīt vēl