Skip to main content

URETEK Vīzija un Vērtības

Paziņojums no URETEK Worldwide prezidenta Otso Lahtinena

Pēdējo pāris gadu laikā UWW ir notikušas vairākas pārmaiņas: mums ir jauni darba ņēmēji, jauni licenču tirgi, un nedrīkst aizmirst arī jaunos produktus un cilvēkus. Šīs pārmaiņas turpinās, lai mēs kā uzņēmums varētu realizēt savas ambīcijas. Lai to vienkāršotu, esam precizējuši arī savu preču zīmes stratēģiju, vīziju, vērtības un misiju. Esam definējuši četras galvenās vērtības, kurām ir liela nozīme mūsu ilgtermiņa mērķu sasniegšanā.

Klients ir galvenais

Koncentrēšanās uz klientu ir daļa no visām URETEK Worldwide darbībām. Cenšamies izprast savu klientu vajadzības un prasības, kā arī piedāvāt viņiem risinājumus, kas viņus apmierina un palīdz ietaupīt laiku un naudu. Klienta vajadzībām un prasībām tiek piešķirta augstākā prioritāte visās mūsu darbībās, un tas ir vienīgais veids, kā mēs varam būt galvenais risinājumu piedāvātājs un izveidot ar saviem klientiem ļoti ilglaicīgas partnerattiecības.

Profesionalitāte

Cenšamies būt ļoti profesionāli savā uzņēmējdarbībā, jo tas piešķir mums ticamību un ļauj panākt esošo un potenciālo klientu uzticēšanos. Lai saglabātu profesionālu pieeju, esam noteikuši vislabākos veidus, kā nodrošinātu mūsu pakalpojumu un risinājumu kvalitatīvu sniegšanu katram klientam un katrā projektā. Cenšamies iegūt un saglabāt atzītus nozares sertifikātus, kas garantē, ka atbilstam sava sektora visjaunākajām prasībām.

Ziedošanās

Ziedojam savus spēkus, lai izprastu mūsu klientu problēmas un atrastu netraucējošus veidus to risināšanai. Cenšamies izstrādāt un testēt jaunus risinājumus, ar kuru starpniecību varam demostrēt saviem klientiem mūsu risinājumu taustāmo atšķirību. Vēlamies piedāvāt klientiem sevi pierādījušus risinājumus, kas rada viņos sajūtu, ka viņi ir saimnieki gan darbu, gan arī risinājuma ziņā. Mūsu atdeve savu risinājumu pastāvīgai uzlabošanai ļauj mums kļūt par prioritāru pakalpojumu sniedzēju mūsu klientiem.

Izaugsme

Aktīvi meklējam jaunas iespējas konstrukciju problēmu risināšanai. Tas ļauj mums pastāvīgi tiekties pēc atkārtotiem pasūtījumiem un dziļākām attiecībām ar klientiem. Uzklausām savu klientu prasības un atrodam piemērotus risinājumus, kas atbilst viņu vajadzībām. Cenšamies kļūt par savu klientu prioritāro izvēli, kas ir iespējams tikai tad, ja spējam piedāvāt risinājumus jebkāda veida konsturkciju problēmām.