Skip to main content

Paveiktie darbi

URETEK inovatīvā ģeopolimēru tehnoloģija ir veiksmīgi izmantota vairāk nekā 100 000 visdažādākajos stiprināšanas darbu projektos visā pasaulē. Galvenie tirgus segmenti ir dzīvojamās ēkas, komerciālās un sabiedriskās ēkas, nolaišanās skrejceļi, rūpniecisko ēku grīdas plāksnes, aizsargājamas kultūrvēsturiskas ēkas, aktīvi izmantojamas šosejas un dzelzceļi, kā arī cita veida infrastruktūra. 

Esam veiksmīgi realizējuši ļoti sarežģītus projektus ar unikālām prasībām, tādēļ ja Jūs neatradīsiet mūsu paveikto darbu vidū tādus, kas atbilstu Jūsu vajadzībām, lūdzu vērsieties pie mums un mēs savienosim Jūs ar kādu no mūsu pieredzējušajiem inženiertehnoloģijas nodaļas vadītājiem.

Infrastruktūra

URETEK risinājumi visā pasaulē ir veiksmīgi izmantoti ļoti dažādos infrastrūktūras pamatu remontdarbos, tai skaitā dzelzceļu, lidostu, šoseju un ostu remontdarbos.

Lasīt vēlLasīt vēl

Industriālās ēkas

Rūpnīcu un noliktavu grīdas, sienas un mašīnu pamatus var stabilizēt un nivelēt ātri, ekonomiski un klientus nekādā veidā netraucējot.

Lasīt vēlLasīt vēl

Komercēkas

Uretek stabilizēja un pacēla rūpnieciskās ēkas grīdu kopā ar 27,5 m plauktiem, kas atradās Apvienotajā Karalistē West Country

Lasīt vēlLasīt vēl

Sabiedriskās ēkas

Uretek darbu gaita ir ideāli piemērota sabiedriskajām ēkām, jo metodes izmantošanas ātrums un tas, ka netiek veikti rakšanas darbi, nozīmē, ka darbs ēkā nekādā veidā netiek traucēts. 

Lasīt vēlLasīt vēl

Dzīvojamās ēkas

Uretek stabilizē dzīvojamās ēkas un nivelē tās no jauna, darot to ātri, taupīgi un nekādā veidā netraucējot iedzīvotājus. 

Lasīt vēlLasīt vēl

Vēsturiskas ēkas

Uretek ātri un tīrā veidā uzlaboja Anglijas Abingdonas kara memoriāla pamatu grunti, bez nepieciešamības veikt uzkopšanu vai memoriāla pārveidošanu.

Lasīt vēlLasīt vēl