Skip to main content

Metodes

Unikālas un pierādītas metodes, kas nekādā veidā netraucē klientu dzīvei un biznesam, un kuru veikšanai nav nepieciešami rakšanas darbi, tādējādi tiek ietaupīts gan laiks, gan nauda. Tas ir stresu neradošs veids nosēdušos betona un būvju remontēšanai, kā arī tukšumu aizpildīšanai.

URETEK metodēm ir vairākas priekšrocības, salīdzinot ar tradicionālajiem balstiem. URETEK metodes ir ļoti efektīvas un ērtas. Sagatavošanas darbiem, inžekcijai un materiālu izžūšanai kopā ir nepieciešamas tikai dažas stundas – citu metožu gadījumā tas ilgst vairākas dienas vai pat nedēļas. URETEK sistēmas nav atkarīgas no hidraulisko cilindru spiediena. Balstāmo zonu robežas ir viegli nosakāmas un, pateicoties tam, plāksnes plaisāšanas vai salūšanas iespēja ir mazāka. URETEK sistēmas ļauj betona plāksnes precīzi savietot un nivelēt, vienkārši pārceļot  plāksni atpakaļ tur, kur tai jābūt, un to no jauna atbalstot. Inžekcijai nepieciešamo atveru skaits ir neliels un tās ir mazas, inžekciju var veikt caur grīdas segumu (vai paklāja malās) un virsmas segumiem (tai skaitā vinilu, keramiskajām flīzēm vai parketu), kuru noņemšana nebūtu praktiska. URETEK metodes ir pierādījušas sevi  praksē jau vairāk nekā 30 gadus visā Eiropā, Ziemeļ- un Dienvidamerikā, Austrālijā un Āzijā.

PowerPile pāļi

Tā ir jauna un unikāla patentēta grunts stabilizēšanas tehnoloģija, kas ir piemērota nosēšanās novēršanai un ļoti vājas grunts stiprināšanai.

Lasīt vēlLasīt vēl