Skip to main content

Pakalpojumi

URETEK piedāvā pamatu remonta, konstrukciju balsta un nosēšanās novēršanas pakalpojumus, kuriem ir acīmredzamas priekšrocības salīdzinot ar tradicionālajiem balstīšanas darbiem. Mums ir unikālas un pierādītas metodes, kas nekādā veidā netraucē klientu dzīvei un biznesam, tādējādi ietaupot gan viņu laiku, gan naudu. Tas ir stresu neradošs veids kā saremontēt nosēdušās betona un cita veida ēkas. Mūsu procesus var izmantot daudzās dažādās celtniecības nozarēs, sākot no remonta mājās 5 - 10 m2 platībā līdz pat milzīgiem industriāliem projektiem vairāk nekā 30 000 m2 apmērā.

Nivelēšana no jauna

URETEK nivelēšanas process piedāvā ātru, precīzu un taupīgu risinājumu nosēdušos betona plākšņu pacelšanai un stabilizēšanai.

Lasīt vēlLasīt vēl

Grunts stabilizēšana

URETEK procedūra grunts stabilizēšanai nozīmē to, ka zem pamatiem esošās grunts nestspēja tiek uzlabota ar piebriestošo ģeopolimēru inžekcijas palīdzību.

Lasīt vēlLasīt vēl

Grunts stiprināšana

URETEK risinājumi grunts stiprināšanai saspiež grunti un palielina tās nestspēju. Rezultātā zem pamatiem tiek izveidots ilgi kalpojošs balsts.

Lasīt vēlLasīt vēl

Tukšumu aizpildīšana

URETEK risinājumi tukšumu aizpildīšanai ir piemēroti jebkāda izmēra tukšām vietām. Tie ir ideāli piemēroti gan karjeru eju, tuneļu un alu, gan cauruļu un kabeļu kanālu aizpildīšanai.

Lasīt vēlLasīt vēl