Dzīvojamās ēkas | URETEK
Palkmaja tõsmine, liigutamine, transport

Dzīvojamās ēkas

Iegrimušu grīdu pacelšana un pamatu stabilizācija

Plaisas mājas nesošajās vai starpsienās, kā arī spraugas starp sienu un grīdu ir galvenās bīstamības pazīmes, ka ēkas nesošās konstrukcijas ir sākušas iegrimt. Ēkas sienās un grīdās var parādīties plaisas pamatu iegrimšanas rezultātā, ko izraisa grunts nestspējas mazināšanās zem ēkas.
Konsultācija bezmaksas

Lai apturētu plaisāšanu, vispirms ir jānovērš iemesls, kas tos izraisījis, t.i. stabilizēt grunts slāni un pacelt pamatu konstrukciju līdz projektētajam augstumam. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot URETEK ģeo-polimēra sveķu injicēšanas tehnoloģiju.

URETEK inovatīvā tehnoloģija piedāvā efektīvus risinājumus grunts sablīvēšanai un nestspējas paaugstināšanai, mājas pamatu un grīdas pacelšanai un līmeņošanai. Citiem, tradicionālajiem risinājumiem, nepieciešama pamatu rekonstrukcija, kas ir ievērojami dārgāks, laikietilpīgāks un ikdienu ietekmējošs process.

Runājot par mājas drošību un stāvokli, vissvarīgākie ir ēkas pamati. Diemžēl, bieži sastopama problēma ir pamatu un grunts iegrimšana, kas savukārt var bojāt ēkas būvkonstrukcijas, grīdas un pamatu sistēmas, kā arī ievērojami samazināt īpašuma vērtību.

Ja mājas iegrimšanas process netiek apturēts savlaicīgi, tas var radīt vēl lielākus riskus un neplānotas izmaksas nākotnē:

 • samazinās ēkas energoefektivitāte
 • rodas apkures un elektrisko sistēmu darbības traucējumi
 • plīsuši ūdensvadi
 • mitrums un pelējums, kas iekļūst ēkā
 • Īpašuma vērtība samazinās

 

KĀ SAPRAST, KA MĀJA IEGRIMST?

 • plaisas mājas sienās un grīdās
 • grīdas iegrimst vai ir slīpas, t.i., rodas sprauga starp grīdlīsti un grīdu
 • traucēta logu un durvju darbība
 • tapetes ir sākušas viļņoties vai lobīties (iespējams, zem tapetes ir paslēptas plaisas)
 • arvien lielāku peļķu veidošanās ap mājas perimetru

Mājas iegrimšanu var izraisīt zemas nestspējas grunts, nepietiekama pabēruma sablīvēšana pirms būvdarbu uzsākšanas, pārmērīga slodze uz grīdu vai konstrukcijām, vibrācija, neefektīva drenāžas sistēma, koki, kas aug pie mājas, vai pazemes ūdensvada plīsums, kas rada izskalojumus.

URETEK tehniskā komanda savā darbā izmanto patentētus divkomponentu ģeo-polimēru sveķus, kas tiek ievadīti caur 10-12 mm diametra urbumiem grunts slāņos zem pamatiem vai grīdas, atjaunojot grunts nestspēju un paceļot iegrimušo konstrukciju atpakaļ līdz sākotnēji projektētajam augstumam ar 1 mm precizitāti. Ģeo-polimēru sveķi nonāk augsnē vispirms aizpilda radušos tukšumos, pēc tam izplešas sablīvējot grunts slāsi ap sevi un sacietē, nodrošinot pietiekamu stabilitāti un neļaujot mājai turpināt iegrimšanu.

Pirms darba uzsākšanas tiek identificētas grīdas apsildes un kanalizācijas sistēmas, lai darbu veikšanas laikā tās netiktu aizskartas.

Kā atrisināt konstrukciju iegrimšanu tikai 1 – 2 dienu laikā?

</tableĀTRA, SAUDZĪGA UN VIDEI NEKAITĪGA TEHNOLOĢIJA

 • Mēs apturam mājas iegrimšanu 1-2 dienu laikā, netraucējot klienta ikdienu.
 • Darba veikšanas laika netiek radīta nekārtība, putekļi, pārmērīgs troksnis vai citas traucējošas parādības.
 • Netiek veikti demontāžas un rakšanas darbi, nav nepieciešami ar būvgružu utilizāciju saistīti pasākumi.
 • Darba process nerada bojājumus ēkai vai pagalma teritorijai – klienta māja, pagalms un gultas paliek tīras un sakoptas.
 • Darbā izmantotie materiāli nerada draudus cilvēkiem vai apkārtējai dabai.

URETEK saviem patentētajiem materiāliem nodrošina 50 gadu garantiju.Lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un novērtētu ēkas nesošo konstrukciju stāvokli, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem speciālistiem.


1. MŪSU EKSPERTI VEIC URBUMUS CIETUŠAJĀ ĒKAS DAĻĀ
Urbumi ir tikai 12 mm diametrā un bieži vien mums pat nav nepieciešama piekļuve no ēkas iekšpuses.

2. MĒS INJICĒJAM ĪPAŠUS ĢEO-POLIMĒRA SVEĶUS
Ātrā un vienkāršā procesā mēs injicējam īpašu ģeo-polimēru sveķu maisījumu, kas izplešas un sacietē, lai balstītu konstrukcijas.

3. SVEĶI ACUMIRKLĪ SACIETĒ KĀ
BETONS

Tikai 20 sekunžu laikā ģeo-polimērs ir izpleties, aizpildījis dobumus, stabilizējis grunts slāņus un sacietējis jau par 90%.

4. VAR PACELT BETONA GRĪDAS UN PAMATUS STABILIZĒT
Jūs uzreiz redzēsiet darba rezultātus. Bieži vien paceļot konstrukcijas plaisas un spraugas pazūd.
Sazinies ar mums

Veiktie darbi


WhatsApp Icon Sazinies ar mums WhatsApp
Konsultācija bezmaksas +371 2544 0919