Dzīvojamās ēkas – URETEK Baltic
logo logo

Dzīvojamās ēkas

Plaisas mājas sienās un grīdās var rasties pamatu nosēšanās rezultātā, ko parasti izraisa zem ēkas esošās grunts stiprības samazināšanās. Lai novērstu plaisāšanu, vispirms ir jānovērš plaisu rašanās cēlonis, t.i., jānostiprina grunts un jāpaceļ pamati līdz projektā paredzētajam līmenim. Visvienkāršāk tas ir izdarāms ar URETEK ģeopolimēru ievadīšanas tehnoloģijas palīdzību.

Sazinies ar mums
eramud_back

Veiktie darbi

Dzīvojamās ēkas | Tartu daudzdzīvokļu nams

Tartu jaunbūvju rajonā esošā daudzdzīvokļu namā tika konstatēta grīdu nosēšanās. Inženieri ēkas sienās atklāja līdz 20 mm plaisas, bet grīdas bija nosēdušās par 40 mm. Tam par iemeslu bija zemgrīdas pildījuma un apglabāto būvgružu nepietiekama sablīvēšana būvdarbu laikā.

Lasīt tālāk

Dzīvojamās ēkas | Privātmāja Liepājā

Grunts nekvalitatīvas sablīvēšanas rezultātā privātmājas grīdā sāka veidoties plaisas, un pie pamatiem bija redzams, ka grīdas plāksne ir nosēdusies par 30 mm.

Lasīt tālāk

Dzīvojamās ēkas | Privātmāja Ventspilī

Lietusūdens noteka tika aizpildīta ar akmeņiem, kā rezultātā lietusūdens sāka plūst zem mājas. Laika gaitā ūdens atrada sev ceļu zem pamatiem un izskaloja grunti, tādēļ pamati sāka nosēsties, un sienās izveidojās plaisas.

Lasīt tālāk