Par uzņēmumu | URETEK
Palkmaja tõstmine, liigutamine, transport

Par uzņēmumu

URETEK Baltic ir Baltijas vadošais uzņēmums grunts uzlabošanas jomā ar ģeopolimēru tehnoloģiju. Mūsu pieredzējusī komanda izmanto patentētus ģeopolimēru sveķus un to injicēšanas tehnoloģiju, piedāvājot netraucējošus ģeotehnisko inženierdarbu risinājumus ar grunts un pamatu nosēšanos saistītu problēmu novēršanai un konstrukciju stiprināšanai dažādās nozarēs.

Mēs lepojamies, ka esam daļa no URETEK lielās ģimenes, kas darbojas 52 dažādās pasaules valstīs.  Tas dod mums stingru pamatu, lai piedāvātu saviem klientiem šās nozares labākos sasniegumus un uzkrāto pieredzi, vienlaikus nodrošinot augstākās klases klientu apkalpošanas un projektu realizācijas līmeni.

URETEK pirmsākumi ir meklējami Somijā pagājušā gadsimta 70. gados, kad divi somu vīri – būvinženieris un ķīmiķis – sēdēja mājas verandā, malkoja alu un vēroja kaimiņa nosēdušos šķūni. Nosēdies nebija jumts vai sienas, bet gan pamati. Un par iemeslu tam bija grunts sēšanās. Vīri sāka prātot, vai pastāv kāda tehnoloģija, kas spētu nostiprināt grunti un pacelt ēku iepriekšējā augstumā tā, lai nevajadzētu neko nojaukt vai rakt. Tā radās revolucionāra doma – apturēt ēkas nosēšanos, ievadot gruntī piebriestošus ģeopolimēra sveķus.

Kopš tā laika URETEK uzņēmumu tīkls visā pasaulē ir ievērojami izpleties un attīstījies. Uz šo brīdi URETEK tehnoloģija ir izmantota jau vairāk nekā 200 000 lielu objektu un neskaitāmu privātmāju pamatu veiksmīgai atjaunošanai visā pasaulē. URETEK grunts stabilizēšanas tehnoloģiju var izmantot dažādās jomās un nozarēs: privātmājas, tirdzniecības un ražošanas ēkas, infrastruktūras, lauksaimniecības ietaises un aizsargājamie vēstures un arhitektūras pieminekļi.

Uzņēmums URETEK Baltic OÜ tika nodibināts 2015. gadā ar mērķi piedāvāt Baltijas valstu klientiem inovatīvus ģeodēziskos inženiertehnikas risinājumus. Uz to brīdi URETEK tehnoloģija jau bija pārliecinoši pierādījusi sevi pasaules līmenī, un tas deva uzņēmumam stabilu pamatu, lai kļūtu par grunts uzlabošanas jomas attīstītāju Baltijas reģionā.

Mūsu uzņēmuma un sadarbības partneru komandās darbojas Baltijas labākie šās jomas speciālisti un inženieri ar ilgstošu un pamatīgu darba pieredzi.  URETEK Baltic komandas mērķis ir būt par profesionālu sadarbības partneri un piedāvāt saviem klientiem lielisku pieredzi. Savā ikdienas darbā esam pārliecinājušies, ka veiksmīga darbība ir iespējama vienīgi tad, ja radām saviem klientiem papildu vērtību.

IEPAZĪSTIES AR MŪSU KOMANDU

 

Mūsu misija ir būt par profesionālu, godīgu un uzticamu partneri saviem klientiem. Zemāk norādītas dažādas biedrības un savienības, kurās darbojamies, kā arī mums piešķirtie sertifikāti: