Komercēkas – URETEK Baltic
logo logo

Komercēkas

Ģeopolimēri tiek plaši pielietoti ražošanas un rūpniecības objektu atjaunošanā un remontā. Ģeopolimēru sveķi ir piemēroti gan darbojošos uzņēmumu pamatu nostiprināšanai, gan amortizētu objektu modernizācijai ar mērķi uzstādīt tajos jaudīgākas iekārtas.

Sazinies ar mums
eramud_back

Veiktie darbi

Komercēkas | Ventspils RIMI

Ventspils RIMI tika uzbūvēts uz purvainas grunts, kā rezultātā tirdzniecības centra grīdas sāka nosēsties. Lai rastu risinājumu šai problēmai, centra īpašnieks vērsās pēc palīdzības pie URETEK Baltic OÜ.

Lasīt tālāk

Komercēkas | FEB noliktavu ēka

FEB loģistikas centrs ir uzņēmuma sirds, kas darbojas visu diennakti. Pat īslaicīga loģistikas centra slēgšana būtu uzņēmumam bijis ļoti liels izaicinājums un dārgs pasākums. Bija nepieciešama noliktavu grīdu pacelšana un zem tām esošās grunts nostiprināšana, jo betona grīdas plātnes zem autoiekrāvēju lielā svara bija sākušas deformēties.

block2
Lasīt tālāk

Komercēkas | Viļņas RIMI

Viļņas tirdzniecības centrā nosēdās grīda 3500 kvadrātmetru platībā un trīs betona stabi. Nosēšanās bija saistīta ar trūkumiem celtniecības procesā – nebija ņemts vērā, ka 4-5 metru dziļumā zem ēkas atrodas kūdras slānis. Baidoties no Rīgas Maxima traģēdijas atkārtošanās, tirdzniecības centrs tika nekavējoties slēgts, kas radīja lielus zaudējumus centra īpašniekam.

Lasīt tālāk

Komercēkas | Tartu PRISMA

Ar “Uretek” komandu sazinājās viens Tartu tirdzniecības centrs, kuram ir gara vēsture un kura viens no galvenajiem īrniekiem ir Tartu iedzīvotāju vidū populārais “Prisma” lielveikals.

Lasīt tālāk

Lauksaimniecības uzņēmumi | Vao Agro skābbarības glabātuve

Skābbarībā esošās skābes iedarbībā gadu gaitā bija bojāta skābbarības glabātuves savākšanas reņu betona struktūra, un agresīvā skābbarības sula sāka noplūst gruntī, izskalojot zem betona plātnēm esošo grunti un piesārņojot apkārtējos laukus.  Glabātuve bija remontēta jau 2-3 reizes, taču bez rezultātiem. Tādēļ uzņēmums vērsās pēc palīdzības pie URETEK komandas.

Lasīt tālāk

Lauksaimniecības uzņēmumi | Vao Agro slaukšanas zāle

Govju slaukšanas zāles grīdas katru dienu tiek mazgātas ar lielu ūdens daudzumu. Šajā gadījumā tas izraisīja betona grīdas nosēšanos, kā rezultātā dzīvnieku izkārnījumi un mazgāšanas ūdens vairs neplūda uz savākšanas teknēm, kas ļoti apgrūtināja grīdu tīrīšanu.

Lasīt tālāk

Rūpniecība | Sihvas autoserviss

Jaunās remontdarbnīcas celtniecības laikā vienā ēkas daļā netika pienācīgi sablīvēta grunts zem pamatiem, un būvdarbus nācās apturēt. Nosēšanās rādītājs vairākkārtīgi pārsniedza pieļaujamās normas, un radās ēkas sagrūšanas risks.

Lasīt tālāk

Rūpniecība | Dzīvnieku atlieku pārstrādes rūpnīca Latvijā

Latvijā izveidotajā rūpnīcā tika konstatēta nesošās konstrukcijas kolonnas nosēšanās, ko izraisīja sūce drenāžas caurulēs. Sūces rezultātā bija izskalota grunts, un 2,5-4,2 metru dziļumā bija krasi samazinājušies grunts nestspējas rādītāji. Tas savukārt izraisīja konstrukcijas kolonnas un pamatu nosēšanos par 5 cm, un šis process būtu noteikti turpinājies.

Lasīt tālāk

Rūpniecība | Hāpsalu durvju ražotne

Nepietiekamas grunts sablīvēšanas dēļ bija būtiski nosēdusies grunts zem dzelzsbetona plātnes, un bija izveidojusies 4 cm liela sprauga starp grīdas līsti un parketu.

Lasīt tālāk