Infrastruktūras objekti | URETEK

Infrastruktūras objekti

URETEK Baltic piedāvā ilgtermiņa risinājumu grunts stabilizēšanai un tās nestspējas palielināšanai pielietojot inovatīvu un ekonomiski izdevīgo tehnoloģiju. Mēs uzlabojam infrastruktūras būvju stabilitāti, izturību un ievērojami pagarinām to kalpošanas laiku.

Infrastruktūrai kopumā ir izšķiroša nozīme valsts un sabiedrības ikdienas darbībā, taču tai novecojot rodas strukturāli bojājumi, kas var radīt ievērojamas uzturēšanas un remonta izmaksas. Turklāt tradicionālās rekonstrukcijas metodes un smagā tehnika var radīt tikai vēl lielākus bojājumus, kā arī izmaksas var ātri iziet ārpus kontroles.

Tā kā URETEK ģeo-polimēru injekciju tehnoloģija neietver rakšanas, demontāžas, smagās tehnikas izmantošanas darbus un būvniecības atkritumu izvešanu. Mēs varam nodrošināt, ka mūsu darbība atstāj minimālas oglekļa dioksīda(CO²) pēdas uz apkārtējo vidi.

Salīdzinot ar tradicionālajām grunts slāņu uzlabošanas metodēm, URETEK tehnoloģija ir par 70% ātrāks, par 30% videi draudzīgāks un par 20% lētāks risinājums.

 

URETEK TEHNOLOĢIJAS PIELIETOJUMS:

1. Pamatnes nestspējas uzlabošana: pielietojot strukturālos ģeo-polimēra sveķu injekcijas metodi grunts slāņi vai mākslīgā pabēruma nestspēja var tikt palielināta līds pat 350 kN/m2.
2. Stabilizācija un dobumu aizpildīšana: ja pabērums zem ceļa seguma vai dzelzceļa posma ir iesēdies, mūsu ekspansīvais ģeo-polimērs aizpilda dobumus un izplešoties sablīvē grunts slāni, lai stabilizētu iegrimušo lokāciju.
3. Virsmas izlīdzināšana/līmeņošana: URETEK patentētajiem ģeo-polimēriem ir pārliecinošs izplešanās spēks, lai iegrimušo betona plāksni paceltu atpakaļ līdz “nulles” līmenim.

URETEK Baltic izmanto patentētus divkomponentu ģeo-polimēru sveķus un injekcijas metodi, lai stabilizētu un atjaunotu dažādas infrastruktūras būves:

  • brauktuves
  • dzelzceļi
  • osta
  • lidosta
  • hidrobūves, tilti, caurtekas un tuneļi

URETEK tehnoloģijas darba process ir vienkāršs, ātrs un tīrs – tas neietver smagās tehnikas izmantošanu, rakšanas darbus kā arī netraucē apkārtējo vidi. Mūsu tehnoloģijas galvenās priekšrocības ir mobilitāte, ātrums un elastība.

 

URETEK TEHNOLOĢIJAS PRIEKŠROCĪBAS:

  • Ātrs risinājums: Patentēti divkomponentu ģeo-polimēru sveķi un inovatīva tehnoloģija ļauj darbu paveikt 1-2 dienās.
  • Rentabli: URETEK tehnoloģija ļauj izvairīties no dārgas un laikietilpīgas demontāžas un jaunas betona grīdas ieklāšanas.
  • Videi draudzīgs: mūsu sertificētie un patentētie ģeo-polimēru sveķi neietekmē augsni, gruntsūdens kvalitāti, cilvēkus vai dabu mums apkārt.
  • Materiālu garantija: URETEK saviem materiāliem nodrošina 50 gadu garantiju.

Sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem speciālistiem, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un infrastruktūras ēku nesošo konstrukciju stāvokļa novērtējumu.

Sazinies ar mums

Veiktie darbi


WhatsApp Icon Sazinies ar mums WhatsApp
Konsultācija bezmaksas +371 2544 0919