Infrastruktūras – URETEK Baltic
logo logo

Infrastruktūras

No betona plātnēm veidotu ceļa segumu atjaunošanai ir ieteicams izmantot ģeopolimēru ievadīšanas metodi Slab Lifting. Tā dod iespēju pacelt nosēdušās betona plātnes, kā arī atjaunot un izlīdzināt vesela ceļa posma vai stāvlaukuma virsmas segumu. Slab Lifting metode ir lieliski piemērota arī tādu autoceļu avārijas stāvoklī esošu posmu remontam, kas robežojas ar tiltiem, dzelzceļu, ostu dokiem, iekraušanas platformām u.c.

Kontakti
eramud_back

Veiktie darbi

Ceļi | Rīgas tramvaja sliežu ceļš

Rīgas Dome pieņēma lēmumu vienlaicīgi ar tramvaja sliežu ceļa remontu veikt arī zem tā izvietoto apkures cauruļvadu sistēmas nomaiņu. Tā kā cauruļvadu izvietojums pēc tehniskās trases izbūves mainījās, cauruļvadu ieklāšanai tika nolemts izmantot urbšanas metodi.

Lasīt tālāk

Ostas | Helsinku osta

Helsinku Rietumu termināla paplašināšanas gaitā tika izbūvētas jaunas piestātnes. Taču kuģu dzenskrūvju radītā ūdens plūsma izskaloja starp betona stabiem esošo pildījumu, un piestātnes sāka nosēsties.

Lasīt tālāk

Ostas | Nasvas osta

Nasvas ostas paplašināšanas darbu gaitā tika bojāta krasta stiprinājumu rievsiena. Tā kā to vienā stūrī neizdevās nostiprināt, tad rietumu vētrā tika izskalots aiz rievsienas esošais pildmateriāls. Vētra bija aizskalojusi atpakaļ jūrā pildmateriālu līdz 6 metriem dziļumā, un jaunā piestātne bija reāla apdraudēta.

block3
Lasīt tālāk

Ceļi | Tallinas apvedceļa Kurnas-Luiges posms

Zem jaunuzceltā četru joslu autoceļa sāka veidoties nosēdumi un tukšumi, tādēļ divas joslas nācās slēgt satiksmei. Problēmu mēģināja atrisināt ar tradicionālajām rakšanas metodēm, tomēr, neskatoties uz atkārtotiem centieniem, nosēšanos neizdevās apturēt.

Lasīt tālāk

Ceļi | Ceļš Tallinā

Tallinā zem intensīvi noslogota ceļa tika ieklāti cauruļvadi, taču grunts tiem apkārt netika pietiekami sablīvēta. Rezultātā ceļa segums sāka nosēsties. Nosēšanās bija tik izteikta, ka sāka traucēt satiksmei. 2-3 reizes ceļu neveiksmīgi remontēja, tādēļ pasūtītājs vērsās pēc palīdzības pie URETEK komandas.

Lasīt tālāk

Ceļi | Ceļa posms Jiri apdzīvotajā vietā

Nezināmu iemeslu dēļ Jiri apdzīvotajā vietā nesen pabeigtajā ceļa posmā izveidojās iegrimums, kur asfalts nosēdās 1,5 m rādiusā. Izmantojot tradicionālo metodi, visa iegrimusī vieta būtu jāatrok un jāveic atkārtota grunts nostiprināšana. Tas aizņemtu vismaz divas dienas, un būtu nepieciešams piesaistīt smago tehniku.

block6
Lasīt tālāk

Ceļi | Gonsiori iela

Gonsiori iela ir viena no Tallinas dzīvākajām satiksmes artērijām, kuras slēgšana ir neizbēgami saistīta ar lieliem sastrēgumiem. Diemžēl Gonsiori ielas rekonstrukcijas darbu gaitā sākās grunts nosēšanās zem masīvajiem apkures cauruļvadiem.

Lasīt tālāk