Infrastruktūras – URETEK Baltic
logo logo

Infrastruktūras

No betona plātnēm veidotu ceļa segumu atjaunošanai ir ieteicams izmantot ģeopolimēru ievadīšanas metodi Slab Lifting. Tā dod iespēju pacelt nosēdušās betona plātnes, kā arī atjaunot un izlīdzināt vesela ceļa posma vai stāvlaukuma virsmas segumu. Slab Lifting metode ir lieliski piemērota arī tādu autoceļu avārijas stāvoklī esošu posmu remontam, kas robežojas ar tiltiem, dzelzceļu, ostu dokiem, iekraušanas platformām u.c.

Kontakti
eramud_back

Veiktie darbi

Mere Tramvajaus linija Talino mieste

2021 m. Gegužės mėn. Talino centre esančioje gatvių sankryžoje, įvykus vandentiekio trasos avarijai, buvo sustabdytas tramvajaus eismas. Trūko 200 mm skersmens vandentiekio vamzdis. Vandens praradimai, remiantis pateikta informaciją, buvo apie 800 kub. m. per valandą.

block1
Lasīt tālāk

Ceļi | Rīgas tramvaja sliežu ceļš

Rīgas Dome pieņēma lēmumu vienlaicīgi ar tramvaja sliežu ceļa remontu veikt arī zem tā izvietoto apkures cauruļvadu sistēmas nomaiņu. Tā kā cauruļvadu izvietojums pēc tehniskās trases izbūves mainījās, cauruļvadu ieklāšanai tika nolemts izmantot urbšanas metodi.

Lasīt tālāk

Ostas | Helsinku osta

Helsinku rietumu ostas paplašināšanas darbu gaitā tika izveidota jauna kruīza kuģu uzņemšanas piestātne. Jau pirmo izmēģinājumu gaitā tika secināts, ka starp zem ūdens esošajām rievsienām ir atveres un ka kuģu dzenskrūves radītās ūdens kustības iespaidā piestātnes uzbēruma augsne tiek ienesta jūrā un betona plāksnes sāk iegrimt.

Lasīt tālāk

Ostas | Nasvas osta

Nasvas ostas paplašināšanas darbu gaitā tika bojāta krasta stiprinājumu rievsiena. Tā kā to vienā stūrī neizdevās nostiprināt, tad rietumu vētrā tika izskalots aiz rievsienas esošais pildmateriāls. Vētra bija aizskalojusi atpakaļ jūrā pildmateriālu līdz 6 metriem dziļumā, un jaunā piestātne bija reāla apdraudēta.

block4
Lasīt tālāk

Ceļi | Tallinas apvedceļa Kurnas-Luiges posms

Zem jaunuzceltā četru joslu autoceļa sāka veidoties nosēdumi un tukšumi, tādēļ divas joslas nācās slēgt satiksmei. Problēmu mēģināja atrisināt ar tradicionālajām rakšanas metodēm, tomēr, neskatoties uz atkārtotiem centieniem, nosēšanos neizdevās apturēt.

Lasīt tālāk

Ceļi | Ceļš Tallinā

Tallinā zem intensīvi noslogota ceļa tika ieklāti cauruļvadi, taču grunts tiem apkārt netika pietiekami sablīvēta. Rezultātā ceļa segums sāka nosēsties. Nosēšanās bija tik izteikta, ka sāka traucēt satiksmei. 2-3 reizes ceļu neveiksmīgi remontēja, tādēļ pasūtītājs vērsās pēc palīdzības pie URETEK komandas.

Lasīt tālāk

Ceļi | Ceļa posms Jiri apdzīvotajā vietā

Nezināmu iemeslu dēļ Jiri apdzīvotajā vietā nesen pabeigtajā ceļa posmā izveidojās iegrimums, kur asfalts nosēdās 1,5 m rādiusā. Izmantojot tradicionālo metodi, visa iegrimusī vieta būtu jāatrok un jāveic atkārtota grunts nostiprināšana. Tas aizņemtu vismaz divas dienas, un būtu nepieciešams piesaistīt smago tehniku.

block7
Lasīt tālāk

Ceļi | Gonsiori iela

Gonsiori iela ir viena no Tallinas dzīvākajām satiksmes artērijām, kuras slēgšana ir neizbēgami saistīta ar lieliem sastrēgumiem. Diemžēl Gonsiori ielas rekonstrukcijas darbu gaitā sākās grunts nosēšanās zem masīvajiem apkures cauruļvadiem.

Lasīt tālāk