Tehnoblogs – URETEK Baltic
logo logo

Tehnoblogs

Kategorijas

Bizness
(6)
Cits
(5)
Dzīvojamās ēkas
(2)
Infrastruktūras
(5)
Komercēkas
(2)
Vēsturiskās ēkas
(1)

Infrastruktūras|Lidlauka ceļu seguma pacelšana un izlīdzināšana

11.03.2020

Lidostas manevrēšanas ceļu un skrejceļu segums var nosēsties. Lai atjaunotu bojātos posmus, nostiprinātu pamatnes grunti un nomanītu seguma plātnes ar klasiskajām metodēm, ir nepieciešamas vairākas nedēļas vai pat mēneši, un šajā laikā lidosta nevar darboties ar pilnu jaudu.

Lasīt tālāk

Cits|URETEK tehnoloģijas priekšrocības salīdzinājumā ar pāļu tehnoloģiju

11.03.2020

URETEK ir tehnoloģija zem būvēm esošās grunts stiprināšanai, pacelšanai un izlīdzināšanai, kas dod iespēju novērst koka, ķieģeļu, akmens un betona konstrukciju kustīgumu un nosēšanos, kā arī palielināt grunts un pamatu nestspēju.

Lasīt tālāk

Bizness|Cementēšanas (un silicēšanas) un URETEK tehnoloģijas salīdzinājums. Cementēšanas priekšrocības un trūkumi.

11.03.2020

Salīdzinājumā ar cementa maisījumiem URETEK materiāli ir elastīgi, kas ir būtiska priekšrocība. Grunts piebriešanas un saraušanās (atkarībā no mitruma līmeņa) rezultātā cementa maisījumi sāk sadalīties un zaudē savas īpašības, pārvēršoties putekļos.

Lasīt tālāk

Cits|Dabisko un mākslīgo ūdenstilpņu krastu nostiprināšana

11.03.2020

Viena no URETEK ģeopolimēru vērtīgākajām iezīmēm ir spēja saglabāt savas īpašības pat ļoti mitrā vidē. Pateicoties savam īpašajam sastāvam, ģeopolimēri ir aizsargāti pret ūdens ietekmi. Tādēļ tie ir lieliski piemēroti ūdenstilpņu krastu stiprināšanai.

Lasīt tālāk

Infrastruktūras|Dzelzceļa sliežu stabilizēšana

11.03.2020

URETEK ģeopolimēru ievadīšanas tehnoloģija dod iespēju ļoti īsā laika periodā veikt dzelzceļa uzbēruma remontu, turklāt neveicot izmaiņas vilcienu kustībā. Ģeopolimēru sveķi palīdz nostiprināt un stabilizēt nosēdušos šķembu slāni, tāpat izlīdzināt un vajadzības gadījumā pacelt līdz projektētajam augstumam dzelzceļa tuneļu, staciju, pārbrauktuvju un depo betona plātņu klājumu.

Lasīt tālāk
1
2