Veikalu un noliktavu grīdu nosēšanās novēršana, nemainot to darba grafiku | URETEK

Veikalu un noliktavu grīdu nosēšanās novēršana, nemainot to darba grafiku

No nosēšanās nav pasargātas arī lielo noliktavu, supermārketu un loģistikas centru betona grīdas.

URETEK mūsdienīgā ģeopolimēru ievadīšanas metode dod iespēju pacelt un nostabilizēt betona plātnes, neatbrīvojot telpas un neapturot objekta darbu.

Projektējot un uzstādot lielu noliktavu un tirdzniecības platību grīdas, tiek ņemta vērā stacionāro konstrukciju pastāvīgā ietekme. Tāpat betona grīdām ir jāiztur spiediens, ko rada iekraušanas un cita noliktavas tehnika. Ja tiek pārsniegtas statiskās vai dinamiskās slodzes pieļaujamās robežvērtības vai mainās zem betona grīdas esošās pamatnes grunts īpašības (grunts stiprības zudums sakarā ar gruntsūdeņu līmeņa izmaiņām vai ūdens un kanalizācijas cauruļvadu plīsumiem), pastāv liela iespējamība, ka grīdas plātnes nosēdīsies vai sašķiebsies.

Šādi bojājumi var radīt nelielas neērtības sakarā ar tirdzniecības un noliktavu iekārtu stāvokļa izmaiņām, taču nav izslēgtas arī avārijas un cilvēku dzīvībai un veselībai bīstamas situācijas.

Betona plātņu pacelšanas un stabilizēšanas sarežģītība

Diemžēl noliktavu un tirdzniecības telpu betona grīdu nosēšanās gadījumā ne vienmēr tiek laikus sperti vajadzīgie soļi. Tā kā betona grīdu atjaunošanas un pamatnes grunts stiprināšanas tradicionālās metodes ir saistītas ar nepieciešamību demontēt grīdas plātnes, tad bieži vien telpu remonts tiek atlikts uz vēlāku laiku, jo ilgākas dīkstāves rada lielus zaudējumus īpašniekiem.

Nereti īpašnieki aprobežojas ar stāvokļa pagaidu uzlabošanu ar dažādu balstu un paliktņu palīdzību, atliekot sistēmiskos risinājumus uz vēlāku laiku. Šādai attieksmei var būt ļoti nepatīkamas sekas.

Grīdu pacelšana un stabilizēšana ar ģeopolimēriem

Betona grīdu nosēdušos vietu pacelšanai un pamatnes grunts stiprināšanai var izmantot URETEK ģeopolimēru sveķu ievadīšanas metodi.

Tādā gadījumā nav nepieciešama betona plātņu demontāža, smagās tehnikas piesaistīšana un rakšanas darbi. Lai apturētu betona plātņu nosēšanos un nolīmeņotu grīdas virsmu, zem grīdas esošajā pamatnes gruntī (Deep Injection metode) vai starp grunti un betona plātni esošajā telpā ir vienkārši jāievada ģeopolimēru materiāls.

Pēc ievadīšanas ģeopolimēra sveķi tūlīt piebriest un aizpilda visu zem ēkas esošo brīvo telpu, nostiprina grunti un sacietē 15 minūšu laikā. URETEK ģeopolimēru ievadīšanas tehnoloģija ļauj palielināt grunts spiedes stiprību līdz 10,6 МPа.

Materiāla ievadīšanai nav nepieciešama nosēdušos plātņu demontāža. Pietiek, ja betonā tiek izurbti vairāki tehnoloģiskie caurumi ar diametru 16 mm un tajos tiek ievietotas caurules ģeopolimēra materiāla ievadīšanai.  Turklāt darbu veikšanas laikā URETEK ierīces var atrasties līdz 120 m attālumā no ievades vietas.

Ģeopolimēra materiāla ievadīšanai gruntī izmanto speciālas šļūtenes, kas ir viegli pārvietojamas starp telpas plauktiem un aprīkojumu. Tādēļ nav nepieciešams atbrīvot telpas no precēm un iekārtām. Pateicoties URETEK ģeopolimēru sveķu ātrajai sacietēšanai, betona plātņu pacelšanas un stabilizēšanas darbus var veikt naktī. Tomēr veikala vai noliktavas darbs nav jāaptur pat tad, ja grīdu pacelšana ir jāveic darba laikā. Procesā izmantojamās ierīces ir mobilas un kompaktas, tādēļ uzņēmuma ikdienas darba process tiek traucēts minimāli.

URETEK tehnoloģijas priekšrocības

Nosēdušos betona plātņu pacelšanas un nolīmeņošanas process tiek kontrolēts reāllaikā. Šim nolūkam tiek izmantoti speciāli lāzera nivelieri, kuru mērījumu precizitāte ir ± 1 mm. Maksimālais apakšējā stāva grīdas plātņu pacelšanas slieksnis ir 20 cm. Pēc grīdas līmeņa atjaunošanas var novērst plaisas starpsienās, kas balstās uz paceltās grīdas plātnēm. Salīdzinājumā ar tradicionālo metožu izmaksām grīdas atjaunošana ar URETEK metodi izmaksā līdz pat 25% lētāk.


Atslēgvārdi

WhatsApp Icon Sazinies ar mums WhatsApp
Konsultācija bezmaksas +371 2544 0919